contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Висечка вц школка К820А

8,950.00ден


Висечка вц школка со бакелитен капак со Soft close механизам

Нема на залиха

Опис

Димензии: 565x370x350mm
Бакелит капак / SOFT

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Висечка вц школка К820А”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани