contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Инка за полнење тегла

60.00ден

Опис

Димензии: 19 x 16 x H14 cm
Потекло : Србија
Произведува: Дрина
Достапни бои:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Инка за полнење тегла”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани