contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

VOX 6061

12,390.00ден 11,390.00ден

Опис

Капацитет: 6 kg
Број на вртежи на центрифугата: 600 r/min
Енергетска класа/класа на перење: A++
Број на програми: 15
Температури на перење: 20/30/40/60/90
Боја: бела
Гаранција 5 години
Димензии (ШxВxД): 597x845x497mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “VOX 6061”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани