contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

МИЈАЛНИК CERASTYLE MINI 28X37

1,490.00ден 1,050.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 28X37cm
10 Години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МИЈАЛНИК CERASTYLE MINI 28X37”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани