contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

МИЈАЛНИК CERASTYLE MORE

3,550.00ден 3,190.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 42x42cm
10 Години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МИЈАЛНИК CERASTYLE MORE”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани