contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Мијалник Cerastyle One

3,710.00ден 3,350.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 46x46x13,5cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мијалник Cerastyle One”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани