contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Моноблок Туркуаз Ноура

9,200.00ден 8,390.00ден

Нема на залиха

Категорија: Tag:

Опис

БАКЕЛИТ SOFT КАПАК
ДИМЕНЗИИ: 62X40X76CM
Симплон: 20cm
Опција со таре

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Туркуаз Ноура”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани