contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Моноблок 2022

5,950.00ден

Нема на залиха

Опис

Моноблок изработен од А класа порцелан и PP вц капак со амортизер

Димензии

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 2022”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани