contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Моноблок 2042

7,290.00ден

Моноблок изработен од А класа порцелан и Бакелитен вц капак со Soft close механизам

Нема на залиха

Опис

Димензии: 700x380x820mm
Симплон на: 25cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 2042”

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани