contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Моноблок 2060

5,950.00ден

Моноблок изработен од А класа порцелан и PP вц капак со амортизер

Нема на залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 650x370x785mm
Симплон: 25cm
Балтик: 18cm
Цена со бакелит капак софт затварање: 6.890 денари

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 2060”

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани