contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Параван BL1010

19,350.00ден 18,390.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Димензии: 120x80x190cm
8mm Прозирно калено стакло
Лајсни и рачки изработени од челик кој не рѓосува
Дупли метални тркалца

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Параван BL1010”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани