contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Pasta Frigo

Опис

Сад за чување тестенини
Димензии 11 x 11 x H28 cm
Материјал PP
Потекло : Србија
Произведува: Дрина
Достапни бои:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Pasta Frigo”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани