contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Печка Thalia Pella

8,790.00ден 7,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Моќ: 6,5 kW
Погоден за простории до 36 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40 /cm
Тежина : 63 кг
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламено

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Печка Thalia Pella”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани