contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Фен ROWENTA CV 5312

1,490.00ден

Опис

• Фен
• Моќност:2100W
• 3 Брзини
• Должина на кабелот:1,8 m

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фен ROWENTA CV 5312”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани