contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Airelec Feroe 800

7,890.00ден

Опис

Моќност: 800w
Електронски термостат
Поставка за пешкир
Потекло: Франција
2 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Airelec Feroe 800”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани