contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Gorenje RF 4141 ANW

13,990.00ден 12,990.00ден

Опис

Енергетска класа: A+
ЛЕД осветлување
Вкупен бруто/нето капацитет: 210 / 207 l
Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l
Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 l
Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
Бучност: 40 dB(A)
Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Gorenje RF 4141 ANW”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани