contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

NOVA FRAMELESS SQ870/140

14,250.00ден

Туш параван NOVA frameless 140x80x190cm

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 140x80x190cm
  • Дебелина на стакло 6mm
  • Прозирно калено стакло
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “NOVA FRAMELESS SQ870/140”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани