contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

OMEGA Туш батерија

2,790.00ден

Категорија: Tag:

Опис

OMG103
Во комплет со црево, слушалка и држач за слушалка
40mm порцелански кертриџ
Изработена од месинг

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “OMEGA Туш батерија”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани