contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Smederevac MBS 9 MR

11,450.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Шпорет на цврсто гориво
Боја Бела
Моќност од 9KW
загревње на површина до 124м3
Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm
Големина на ложиште: В:Ш:Д: 250:200:400mm
одвод f120mm
Степен на искористеност 60/60 %
Гориво: Дрво, дрвени брикет и јаглен
Тежина: 84кг
Димензии: В:Ш:Д: 740:945:645mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Smederevac MBS 9 MR”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани