contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Туш кабина 8120

8,760.00ден

Туш када со кабина со димензии: 90x90x200cm

Категорија: Tags: ,

Опис

Туш када со кабина со димензии: 90x90x200cm
20cm висина на акрилна када. Туш кабината е изработена од матирани алуминиумски лајсни и сјајни рачки и калено мат стакло со дебелина од 5mm.
Потекло: Кина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Туш кабина 8120”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани