contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

USB лед светло

80.00ден

Категорија: Tag:

Опис

USB лед светло за лап топ
Се вклучува во секој вид USB уред (power bank)
Достапни бои: бела, жолта, портокалова, црвена, розева и лила.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “USB лед светло”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани