contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Vox WM 1060 YT

14,890.00ден 13,390.00ден

Категорија:

Опис

Капацитет: 6 кг
15 програми, одложен старт
1000 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 151 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 641 x 881 x 547 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани