contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Цедалка за лимон

60.00ден

 

Опис

Цедалка за лимон со чашка
Потекло : Србија
Произведува: Дрина
Достапни бои:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Цедалка за лимон”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани