contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Биде F0044

5,250.00ден

Биде за моноблок 2044

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 595x400x425

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Биде F0044”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани