contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Биде F0060

4,990.00ден

Категорија: Tags: ,

Опис

Биде за моноблок 2060
Димензии: 560x355x405mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Биде F0060”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани