contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Биде F009

3,550.00ден

Биде за моноблок 2022

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 565x362x390cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Биде F009”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани