contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

ВИСЕЧКА ВЦ ШКОЛКА K813А

9,950.00ден

Висечка вц школка со PVC капак со Soft close механизам

Опис

ВИСЕЧКА WC ШКОЛКА K813А
Димензии: 585x415x410mm
Пластичен капак / SOFT
Потекло: Кина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВИСЕЧКА ВЦ ШКОЛКА K813А”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани