contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Лена 130

7,390.00ден


Акрилна када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 130x70x55cm
Производител: Shower

Потекло: Турција

Опис

Акрилна када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 130x70x55cm
Производител: Shower

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лена 130”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани