contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Лена 150

8,160.00ден

Акрилна када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 150x70x55cm
Производител: Shower
Потекло: Турција

Опис

Акрилна када со демонтажна маска и ногарки.  
Димензии 150x70x55cm
Производител: Shower
Потекло: Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Лена 150”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани