contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Магма Тава црвена

Линијата МАГМА е изработана од алуминиум со дебелина 2.7 – 6 mm, при што надворешниот и внатрешниот премаз се нанесуваат со прскање на веќе формиран сад. Тоа на овие садови им дава голема атрактивност со голем избор на бои.
posudje

Категорија:

Опис

Големина 20 24 26 28
Дијам.(cm) 36 42 44 44
Цена 440 ден. 620 ден. 640 ден. 730 ден.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Магма Тава црвена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани