contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Туш врата NOVA SP960/100cm

8,290.00ден

Туш параван  100x185cm

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 100x185cm (min 100 – max 106cm)
  • Дебелина на стакло 5mm
  • Прозирно калено стакло
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)
  • Напомена: цената важи само за параванот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Туш врата NOVA SP960/100cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани