contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Чинија за сервирање

1,190.00ден

Категорија:

Опис

  • Изработена од порцелан и дрво

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чинија за сервирање”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани