contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Airelec Paris Elec 15

4,440.00ден 3,990.00ден

Опис

Моќност: 1500w
Димензии: 44 x 64 x 8
Тежина: 5.1kg
Температура на подесување: +5 +35 * C.
Должина на кабел: 1,5m
Потекло: Франција
2 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Airelec Paris Elec 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани