contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Airelec Basic ML 30

6,390.00ден 5,750.00ден

Опис

Моќност: 3000w
Димензии: 40 x 100 x 8
Тежина: 8,5kg
Температура на подесување: +5 +35 * C.
Должина на кабел: 1,5m
Потекло: Франција
2 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Airelec Basic ML 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани